Використання Symfony з Homestead/Vagrant

Дата оновлення перекладу 2023-06-23

Використання Symfony з Homestead/Vagrant

Для того, щоб розробити додаток Symfony, ви можете захотіти використати віртуальне середовище розробки замість вбудованого сервера або WAMP/LAMP. Homestead - це простий у використанні Vagrant, щоб швидко отримати та запустити віртуальне середовище.

Tip

У звʼязку з кількістю операцій файлової системи у Symfony (наприклад, оновлення файлів кешу і запис фалів логів), Symfony може суттєво уповільнитися. Щоб покращити швидкість, розгляньте варіант перевизначення каталогів логів та кешу у локацію поза NFS (наприклад, використовуючи sys_get_temp_dir). Ви можете прочитати цей пост блогу, щоб отримати більше відповідей про прискорення Symfony у Vagrant.

Встановіть Vagrant і Homestead

Перед тим, як ви зможете використовувати Homestead, вам потібно встановити та сконфігурувати Vagrant і Homestead так, як пояснюється у документації Homestead.

Налаштування додатку Symfony

Уявіть, що ви встановили ваш додаток Symfony в ~/projects/symfony_demo у вашій локальній системі. Спочатку вам потрібно, щоб Homestead синхронізував ваші файли у цьому проекті. Виконайте homestead edit, щоб редагувати конфігурацію Homestead, і сконфігуруйте каталог ~/projects:

1
2
3
4
# ...
folders:
  - map: ~/projects
   to: /home/vagrant/projects

До каталогу projects/ на вашому ПК тепер можна отримати доступ в /home/vagrant/projects у середовищі Homestead.

Після того, як ви це зробили, сконфігуруйте додаток Symfony у конфігурації Homestead:

1
2
3
4
5
# ...
sites:
  - map: symfony-demo.dev
   to: /home/vagrant/projects/symfony_demo/web
   type: symfony

Опція type вказує Homestead використовувати конфігурацію Symfony nginx. Homestead тепер підтримує веб-макет Symfony 2 та 3 з app.php та app_dev.php при використанні типу symfony2, і макет index.php при використанні типу symfony4.

Нарешті, відредагуйте файли хосту на вашій локальній машині, щоб прокласти маршрут від symfony-demo.dev до 192.168.10.10 (що є IP, використовуваним у Homestead):

1
2
# /etc/hosts (unix) або C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts (Windows)
192.168.10.10 symfony-demo.dev

Тепер, перейдіть на http://symfony-demo.dev у вашому веб-браузері та насолоджуйтесь розробкою вашого додатку Symfony!

See also

Щоб дізнатися про інші функції Homestead, включно з інтеграцією профілювальника Blackfire, автоматичним створенням DB MySQL та ін., прочитайте розділ Повсякденне використання у документації Homestead.